Пора повысить мощность Вашего бизнеса с помощью эффективных рекламных кампаний

Эффективная рекламная кампания

Получите больше прибыли с помощью эффективных рекламных кампаний в Google, Bing, Facebook, Instagram, Pinterest и Twitter...

Setting Up an Advertising Account

Настройка эффективной рекламной кампании

Advertising Campaign Audit

Аудит рекламной кампании

Advertising Campaign Optimization

Оптимизация рекламной кампании

Analytic and Report

Аналитика и отчет

Откройте для себя преимущества стратегии «Индивидуальное решение»

$70+ миллионов доходов клиентов

Сертифицированные специалисты

Отслеживание и отчетность

15+ лет успешной работы

partners-blorax
с
0
в маркетинге и веб-разработке
0
%
гарантия и качество результата
до X
0
экономии бюджета клиента
$
0
+
получена прибыль для клиентов

С 2006 года мы имели возможность работать над разными успешными проектами.

Основа наших отношений: честность, прозрачность, упорство и взаимное доверие

Что говорят наши клиенты о цифровом маркетинге и веб-разработке от Blorax

Roman Muchka and his team did a GREAT job. Thanks for the website, analytics, database management, security implementation, and resultative advertising campaigns, especially for workers` compensation and no-fault cases.
D. Bernstein
Daniel Bernstein, DDS
Owner. Modern Dentistry
Щиро дякую компанії Блоракс за пророблену роботу, красивий вебсайт та оптимізацію конверсій. Особливо задоволена роботою та результатом рекламних кампаній в Facebook, Instagram та Google Ads. Обов'язково рекомендуватиму Вас.
Inna M.
Inna M.
Owner. Orzado Україна
Blorax Inc. offers a one-stop solution for all of an organization's needs. Their talented developers create a fantastic website for us by balancing quality and quickness. Totally satisfied.
J.Martin
James Martin
Business Owner
Мы уже привлекли множество заявок и увеличили продажи для наших клиентов. Узнайте, что мы можем сделать именно для вашего бизнеса

ЕЩЕ ИЩЕТЕ ЛУЧШЕЕ РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО ИЛИ ЛУЧШУЮ РЕКЛАМНУЮ КОМПАНИЮ?

Blorax Inc – это комплексное решение. Мы даем результат, а не просто обещания
Ищете персональные цены и планы? Отправьте запрос на предложение и получите свою стратегию продвижения

Що таке платна рекламна кампанія та чому вона така важлива для будь-якого виду бізнесу?

Платна реклама – це форма онлайн-реклами, коли рекламодавці роблять ставки на живих аукціонах за найвищу позицію своїх оголошень у певній системі чи платформі. Наприклад, текстові оголошення, банери та торгові оголошення можуть відображатися у відповідних результатах пошуку в Google або Bing. Це називається рекламою з оплатою за клік (PPC) і рекламою з оплатою за перегляд (PPV), оскільки рекламодавець платить щоразу, коли хтось натискає або переглядає рекламоване оголошення.

Платна реклама дуже важлива для розвитку будь-якого бізнесу та його досягнення. Це допомагає отримати майже миттєві результати (наприклад, нових клієнтів, запити та продажі або поінформованість про продукт і бренд) і збільшує конверсію та відвідуваність веб-сайту.

Сертифіковані експерти Blorax пропонують професійну допомогу в налаштуванні шести найпопулярніших видів платної реклами:

Пошукові оголошення – це оголошення на сторінці з релевантними результатами пошуку в популярних пошукових системах, таких як Google або Bing. Оголошення будуть відповідати пошуковим термінам (ключовим словам), коли потенційні клієнти шукатимуть щось в Інтернеті.

➢ Display Ads

Медійна реклама (також, нативна реклама) включає графічні та текстові банери, які з’являються над і поруч із вебконтентом, який ви переглядаєте в Інтернеті, читаєте блог або використовуєте мобільний додаток.

➢ Shopping Ads

—— Оголошення для покупок, також відомі як оголошення про продукт, оголошення з інформацією про продукт або PLA, – це оголошення про продукт, які з’являються вгорі релевантних результатів пошуку. і на вкладці покупок (Google або Bing), на веб-сайтах пошукових партнерів, на веб-сайтах і в додатках для порівняння цін (iOS і Android) і навіть на YouTube.

➢ Video Ads

——Рекламні відеокліпи в онлайн-відеоконтенті (до, під час або після відеопотоку, відомі як перед, у середині та після відео) або як окреме маркетингове відео на веб-сайтах і в мобільних програмах, відоме як відео реклама.

➢ Social Media Ads

Social Media Ads include graphic and text banners, paid social posts, or stories on social media platforms like Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, LinkedIn, Snapchat, Reddit, YouTube, or TikTok.

➢ Remarketing Ads

Ремаркетинг (його часто називають ретаргетингом) є дуже популярним і широко використовуваним типом цифрового маркетингу. Це допомагає рекламодавцям показувати рекламу користувачам вебсайту, які відвідали вебсайт або певну вебсторінку та виконали або не виконали певну дію (наприклад, розмістили замовлення, запросили дзвінок або заповнили вебформу). Це хороша техніка для охоплення клієнтів, які вже виявили інтерес до вашої компанії чи бренду, але ще не замовили ваш продукт чи послугу.
Основну увагу ми зосереджуємо на наступному:

Вы уже решили получить больше потенциальных клиентов или покупателей и увеличить количество конверсий?

Свяжитесь с нами, чтобы не только улучшить развитие Вашего бизнеса, но и получить больше дохода, увеличить количество продаж и потенциальных клиентов.